Workshop: Hoe automatiseer je Power Platform Solution Deployments

Of je nu zelf bezig bent als citizen developer, de business zal ondersteunen als functioneel beheerder, geconfronteerd wordt met business applicaties als IT-administrator of strategische voordelen ziet als management –> het Power Platform is er, het wordt gebruikt en het zal niet weggaan!

Deze workshop is speciaal voor iedereen die zich bezighoudt met het maken, beheren en releasen van Power Platform Solutions.

Hoe kunnen we het concept van Application Lifecycle Management (ALM) inzetten in het Power Platform? De bekende Ontwikkel-Test-Acceptatie-Productie (OTAP) aanpak kan een hoop handmatig werk vereisen.

We gaan zien hoe een tool als Azure DevOps daarin ons leven kan vergemakkelijken. We gaan aan de slag met Azure DevOps Pipelines, Git Repositories en Power Platform Solutions. Vergeet je laptop niet mee te nemen!

Welke onderwerpen komen aan bod?

  • Development-test-acceptance-production strategie
  • Source code management
  • Pipeline automation